Розвиваюча іграшка Classic world Мозаїка, 12 картинок, 22 елемента (3585)

350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3585
+380 (68) 580-42-44
Миколаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвиваюча іграшка Мозаїка, 12 картинок, 22 елемента (3585) Новий образ найпопулярніших розвиваючих головоломок для дітей. Остаточний варіант малюнка визначається розташуванням шестерень, які розміщуються на спеціальній платформі. У наборі кілька карток. Дитина дивиться на них і відповідним чином збирає механізм. Оригінальна якість. Іграшка з дерева. Нешкідливий складу фарб. Розвиває пам'ять, логіку, просторове і колірне сприйняття.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Classic World |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип мозаїки | Мозаїка з великими фішками |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 230 мм |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Ширина упакування | 40 мм |
- Ціна: 350 ₴







