Мозаїка «ТехноК» 2100

192 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2100
+380 (68) 580-42-44
Миколаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мозаїка представляє собою зручний пенал-саквояж з двома фіксаторами.
У набір входять:
300 деталей 4 видів кольори (жовтий, червоний, зелений, синій)
планшет, на який кріпляться деталі
чемодинчик-пенал з фіксаторами, який тримає планшет
картинки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Тип мозаїки | Класична |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 290 мм |
| Довжина упаковки | 375 мм |
| Ширина упакування | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість фішок | 300 |
- Ціна: 192 ₴

