Машинка іграшкова Автопром «Lamborghini avendador roadster», 18 см, світло, звук, помаранчевий (68274A)

693 ₴
- Готово до відправки
- Код: 68274
+380 (68) 580-42-44
Миколаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чудова серія кращих світових представників автопрому. Lamborghini avendador roadster - модель дуже естетична і багатофункціональна. Металічний корпус. Рух вперед і назад, що супроводжується звуковими і світловими ефектами. Фари світяться як попереду, так і ззаду. З таким подарунком автопарк вишуканої техніки вашого малюка поповнитися одним з кращих екземплярів. Габарити моделі: 18х8х5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Автопром |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Помаранчевий |
| Матеріал | Метал |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Легковий автомобіль |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 400 кг |
| Висота упаковки | 10 мм |
| Довжина упаковки | 24 мм |
| Марка авто | Lamborghini |
| Масштаб | (1:24) |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип іграшки | Металева модель |
| Ширина упакування | 12 мм |
- Ціна: 693 ₴








