Проектор-нічник для дитячої кімнати «Зоряне небо» фіолетовий (S7824)

94 ₴
- Немає в наявності
- Код: S7824
+380 (68) 580-42-44
Миколаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невеликий стильний ночничок дозволить створити в дитячій кімнаті по-справжньому казкову ауру. Вимикаємо світло, включаємо нічник і простір заповнюється зображенням зоряного неба. Є можливість зміни режимів Проектор гарантовано зайде вашому малюкові. Запевняємо, без нього малюк засипати не буде. Матеріал - якісний пластик. 22; size:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Нічник-проектор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота упаковки | 13 см мм |
| Довжина упаковки | 11 см мм |
| Особености | Світлові ефекти |
| Тип харчування | Батарейки |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Ширина упакування | 11 см мм |
- Ціна: 94 ₴







