М'яка іграшка «Подушка-складушка Бела»

248 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00272-92
+380 (68) 580-42-44
Миколаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оригинальная идея.
Мягкая нежная подушечка легко собирается и закрываясь на липучку превращается с обаятельную овечку Белу.
Украинское качество, практичный материал. Прекрасный подарок для малыша.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kinder Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 15 мм |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 32 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | М'яка іграшка |
| Тип іграшки | Подушка-іграшка |
| Ширина | 42 мм |
- Ціна: 248 ₴

