М'яка іграшка «Щенячий патруль» - Маршал (00112-6)

345 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00112-6
+380 (68) 580-42-44
Миколаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мягкая игрушка Маршал, персонаж популярного мультсериала «Щенячий патруль» станетнеотъемлемымдругом Вашего малыша. Игрушка изготовлена из приятного на ощупь материала, не выделяет токсичных веществ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kinder Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Плюш |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Прання | Машинна/ручна |
| Стан | Новий |
| Тип іграшки | Казковий/мульт герой |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 23 мм |
| Тип | М'яка іграшка |
| Ширина | 13 мм |
- Ціна: 345 ₴





