Самокат двоколісний BEST SCOOTER амортизатор, колеса PU, 200 мм, помаранчевий, до 100 кг (23023)

2 944 ₴
- Немає в наявності
- Код: 23023
+380 (68) 580-42-44
Миколаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат двоколісний BEST SCOOTER амортизатор, колеса PU, 200 мм, помаранчевий, до 100 кг (23023) Відмінний спосіб швидкісного пересування по вулиці для рухомого дитини і взослого. Двоколісний складаний самокат від Best Scooter призначений для дітей від 5-ти років. Складна конструкція дозволяє спокійно і зручно переносити самокат. Характеристики:
- Наклейка на деці: наждак Амортизатор над переднім і заднім колесом Широкий кермо з затискачем Матеріал рами: алюміній Ножной гальмо на задньому колесі Захисні крила над колесами Вік від 5 років Зріст: від 145-195 см Максимальне навантаження : 100 кг Потужна, швидкісна модель. Вперед на вулицю! від 145-195 см Максимальне навантаження: 100 кг Потужна, швидкісна модель. Вперед на вулицю! від 145-195 см Максимальне навантаження: 100 кг Потужна, швидкісна модель. Вперед на вулицю!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість коліс | 2 |
| Конструкція | Складана |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 6500 |
| Висота | 90 мм |
| Висота рульової стійки | 103 |
| Висота упаковки | 41 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Довжина упаковки | 93 мм |
| Максимальне навантаження | 100 |
| Особености | Ножні гальма |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 50 мм |
| Ширина упакування | 14 мм |
- Ціна: 2 944 ₴




