Машинка іграшкова Автопром джип на радіокеруванні зелений 13х8х8 см (8804B)

177 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8804B
+380 (68) 580-42-44
Миколаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чудова серія кращих світових представників автопрому.
Невеликий, компактний, але дуже стильний джип на радіоуправлінні. Пластиковий корпус.
Машинка працює від зручного пульта. Для автомобіля з джойстиком потрібні 4 батарейки АА (дві для джипа - два для пульта). Батарейки в комплект не йдуть.
Модельки машин Автопром розвивають любов до транспортного засобу, викликають бажання колекціонувати, розвивають естетичну сторону сприйняття іграшок.
Характеристики:
Матеріал салону - пластик;
Габарити моделі - 13х8х8 см
Пульт управління
Товар в асортименті - кольори машинок від виробника можуть бути бути іншими.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Автопром |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота упаковки | 11 см мм |
| Довжина упаковки | 16 см мм |
| Колір | Синій |
| Марка авто | Jeep |
| Масштаб | (1:43) |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Автомобілі |
| Тип іграшки | Іграшкові машинки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 10 см мм |
- Ціна: 177 ₴







