М'яка іграшка Слон Тося «Копиця» біле хутро штучне 32 см (00111-312)

365 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00111-312
+380 (68) 580-42-44
Миколаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яка іграшка Слон Тося Копиця біле хутро штучне 32 см (00111-312)
Приголомшливо красивий білий слон Тося. Образ маленького слоника від ТМ "Копиця" обов'язково сподобається Вашій дитині. Повз такої іграшки просто неможливо пройти повз. Слоника хочеться обійняти та не відпускати.
Персонаж акуратно зшитий, приємний на дотик, у нього веселий наряд, кумедна зачіска і саме іграшкове слоненя дуже миле і чарівне.
Розмір: 32*30*20 см
Відчизняний виробник.
Приваблива ціна. Ідеальне співвідношення вартості і якості іграшки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Копиця |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Хутро штучне |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Прання | Машинна/ручна |
| Стан | Новий |
| Тип іграшки | Казковий/мульт герой |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 200 |
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Персонажі | Тварина |
| Тематика | Тварини |
| Тип | М'яка іграшка |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 365 ₴




