М'яка іграшка подушка Серце «Я не паляниця! », 16*16*5 см (00868-0052)

139 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00868-0052
+380 (68) 580-42-44
Миколаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яка ніжна подушечка під голову чудово підійде у домашньому застосуванні. Так само стане чудовим супутником у дорогу. Класна, якісна подушка-іграшка у формі українського патріотичного серця «Я не паляниця! ». Чудовий, стильний, оригінальний подарунок малюкові, коханій людині, другові, колезі чи рідним!
Українська якість, практичний матеріал, акуратне пошиття. Іграшка виготовлена зі штучного хутра та не містить шкідливих речовин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Копиця |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Плюш |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 150 |
| Висота | 16 мм |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 16 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Прання | Ручна |
| Стать | Унісекс |
| Тематика | Свято, Почуття |
| Тип | М'яка іграшка |
| Тип іграшки | Подушка-іграшка |
| Ширина | 5 мм |
- Ціна: 139 ₴


