Єнот на присосках "Херсон - УКРАЇНА!" 38 см (00411-1)

385 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00411-1
+380 (68) 580-42-44
Миколаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Єнот у бронежилеті на присосках, який знімається при необхідності. Єнот-захісник стане цікавою деталлю інтер'єру або прикрасить будь-яку марку авто, приверне увагу та принесе удачу! Він підніме настрій як власнику автомобіля, так і оточуючим. Прикольна іграшка кріпиться на скло автомобіля за допомогою 4-х присосок, які розташовані на лапках.
Українське виробництво, акуратне пошиття, не містить шкідливих речовин та запаху!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Копиця |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 38 мм |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 7 мм |
| Матеріал | Хутро штучне |
| Персонажі | Кіт Саймон |
| Стан | Нове |
| Тип | М'яка іграшка |
| Ширина | 24 мм |
- Ціна: 385 ₴


