Прапор -подушка України з присоскою на автомобіль (00867-0051)

193 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00867-0051
+380 (68) 580-42-44
Миколаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прапор України з присоскою в автомобіль!
Символ України підкреслить патріотичний настрій та відданість своїй країні.
Нехай всі довкола знають про Вашу громадянську позицію! ...
Розмір: 30 * 20 * 5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Копиця |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20 мм |
| Вікова група | Від 3 років |
| Глибина | 7 см |
| Довжина | 30 мм |
| Наповнювач | Синтепух |
| Прання | Машинна/ручна |
| Тип іграшки | Подушка-іграшка |
- Ціна: 193 ₴


