Машинка металева дитяча Toyota поліція, Тойота, біла, Автоексперт, 1:36, світло, звук,інерція, відчиняються двері, 12,5*5*4,5см

228 ₴
- Готово до відправки
- Код: ТК0499
Представляємо вам іграшкову модель сучасного поліцейського автомобілю, яка точно повторює всі деталі свого справжнього аналога. Дизайн машинки враховує все: від тематичного забарвлення до реалістичних звуків, які виникають при легкому натисканні на підвіску.
Машина обладнана потужним інерційним механізмом, який дає можливість значно підвищити швидкість пересування. Юний колекціонер оцінить добре опрацьовану конструкцію машини та виділить їй окреме місце у своїй транспортній колекції.
Особливості моделі:
- масштаб 1:36;
- повна деталізація конструкції;
- інерційний механізм;
- двері відчиняються;
- яскраве підсвічування фар;
- реалістичні звуки;
- розмір: 12,5*5*4,5см;
- звукові ефекти спрацьовують при натисканні на капот машинки;
- всі ефекти працюють від батарейок, які входять до комплекту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AutoExpert |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Поліцейський автомобіль |
| Тип механізму | Інерційна |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Висота | 5 мм |
| Ширина | 4.5 мм |
| Довжина | 12.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота упаковки | 7 мм |
| Довжина упаковки | 15 мм |
| Марка авто | Toyota |
| Масштаб | (1:36) |
| Мoдель | Corolla |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип харчування | Батарейки |
| Тип іграшки | Металева модель |
| Ширина упакування | 7 мм |
- Ціна: 228 ₴






