М'яка іграшка моль Моллі, біла, Копиця, Україна, хутро штучне 16*8*30 см (00289)

193 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00289
+380 (68) 580-42-44
Миколаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Незвичайний образ милішньої іграшки молі Моллі від "Копиця" обов'язково сподобається Вашій дитині.
Повз таку іграшку просто неможливо пройти повз. Її хочеться взяти в руки, обійняти, притиснути до себе і не відпускати - до чого власне і призначено роль цієї іграшки обіймашки. Плюшева міль акуратно пошита, приємна на дотик і у неї просто чарівні очі, великі крильця і милі вушка. Відчизняний виробник. Колір: асортимент, уточнюйте у менеджера.
Розмір іграшки: 16*8*30 см.
Найприємніша ціна. Ідеальне співвідношення вартості та якості іграшки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Копиця |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Хутро штучне |
| Наповнювач | Синтепух |
| Прання | Машинна/ручна |
| Стан | Новий |
| Тип іграшки | Комаха |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 8 мм |
| Довжина | 16 мм |
| Особливості | Моль |
| Тематика | Тварина |
| Тип | М'яка іграшка |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 193 ₴


