Іграшка м`яка лялька Ельза Холодне серце Фроузен плюш Україна 40*16*10см (00417-02)
-5%

441 ₴
418,95 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00417-02
+380 (68) 580-42-44
Миколаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка м`яка лялька Ельза Холодне серце Фроузен плюш Україна 40*16*10см (00417-02)
Ельза головна героїня популярного мультфільму "Холодне серце" .
Чудовий подарунок вашій дитині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Копиця |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Плюш |
| Прання | Машинна/ручна |
| Стан | Новий |
| Тип іграшки | Казковий/мульт герой |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Персонажі | Крижане серце |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | М'яка іграшка |
| Ширина | 16 мм |
- Ціна: 418,95 ₴




