Пістолет з мильними бульбашками рожевий WToys 69 отворів підсвічування авт принцип 2 пляшечки з розчином 3.7V акум 21,5*12,5*22см

360 ₴
- Готово до відправки
- Код: 57737
+380 (68) 580-42-44
Миколаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пістолет з мильними бульбашками рожевий WToys 69 отворів підсвічування авт принцип 2 пляшечки з розчином 3.7V акум 21,5*12,5*22см (57737)
Великий пістолет від "WToys" дозволяє випускати безліч мильних бульбашок в одну мить!
Всього за декілька секунд ця чарівна установка створює сотні мильних бульбашок, наповнюючи простір яскравими кульками та незабутніми емоціями.
Ідеально підходить для ігор на свіжому повітрі, святкових заходів або просто для веселих безтурботних розваг вдома.
Особливості:
- пістолет має 69 отворів для видування бульбашок;
- кольорове підсвічування;
- автоматичний принцип роботи;
- 2 пляшечки з мильним розчином;
- працює від акумулятора 3.7V, який із кабелем для його заряджання додано до набору;
- розмір 21.5х12.5х22см;
- виконано з міцного первинного пластику.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WToys |
| Вікова група | Від 3 років |
| Живлення | Акумулятор |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Висота | 22 мм |
| Ширина | 12.5 мм |
| Довжина | 21.5 мм |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота упаковки | 13.5 мм |
| Довжина упаковки | 23.5 мм |
| Складна конструкція | Да |
| Стать | Для дівчаток |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 23.5 мм |
- Ціна: 360 ₴







