Мозаїка "Килимок-пазл" (собачка)

393 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1035
+380 (68) 580-42-44
Миколаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Весела собачка. Оригінальний дитячий килимок, що поєднує в собі елементи пазлу та конструктора. Мозаїка українського виробництва виготовлена з якісної пластмаси.
У набір входять 100 деталей 4 видів кольори (жовтий, червоний, зелений, синій) у вигляді п'ятикутників зі стороною 6 див.
Зовсім необов'язково збирати саме собачку. Можна складати різні варіації картинок. Все залежить від фантазії Вашої дитини, якому обов'язково сподобається такий наборчик.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Тип мозаїки | Класична |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 310 мм |
| Довжина упаковки | 530 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість фішок | 100 |
- Ціна: 393 ₴

