Конструктор Дім Аксолотль верхівки Minecraft Майнкрафт 242 дет (31247)

517 ₴
- Немає в наявності
- Код: 31247
+380 (68) 580-42-44
Миколаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Дім Аксолотль верхівки Minecraft Майнкрафт 242 дет (31247)
До комплекту набору входять будинок Аксолотль, а також фігурки підводного дослідника, потопельника, рибу-фугу, дельфіна, двох дорослих аксолотлів і аксолотля у відрі.
Кількість деталей: 242 деталей.
Розмір коробки: 26*17*7 см
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 7 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 17 мм |
| Довжина упаковки | 26 мм |
| Ширина упакування | 7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість деталей | 242 шт. |
| Серія | Minecraft |
| Тип іграшки | Конструктор |
- Ціна: 517 ₴

