Конструктор Замерзлі верхівки Minecraft Майнкрафт 321 дет (1031)

622 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1031
+380 (68) 580-42-44
Миколаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Замерзлі верхівки Minecraft Майнкрафт 321 дет (1031)
До комплекту набору входять снігова база, фігурки Стіва, Кріпера, Бродяги, Кози, а також цікаві елементи - верстак, факел, діамантовий меч.
Кількість деталей: 321 деталей.
Розмір коробки: 40*29*5,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 8 років |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 29 мм |
| Довжина упаковки | 40 мм |
| Ширина упакування | 5.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість деталей | 321 шт. |
| Серія | Minecraft |
| Тип іграшки | Конструктор |
- Ціна: 622 ₴

