Конструктор Пригоди на болоті Minecraft Майнкрафт 79 дет (1028)

136 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1028
+380 (68) 580-42-44
Миколаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Пригоди на болоті Minecraft Майнкрафт 79 дет (1028)
До комплекту набору входять фігурки Алекса і зомбі, блок слизу, болотна жаба, мангрові чагарники, верстак, сокира і функція вибухового механізму.
Кількість деталей: 79 деталей
Розмір коробки: 21,5*14*4,4 см
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 8 років |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 14 мм |
| Довжина упаковки | 21.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість деталей | 79 шт. |
| Серія | Minecraft |
| Тип іграшки | Конструктор |
| Ширина упакування | 4,4 мм |
- Ціна: 136 ₴

