Конструктор Бджолиний будиночок Minecraft Майнкрафт 254 дет (1029)

487 ₴
- Немає в наявності
- Код: 31241
+380 (68) 580-42-44
Миколаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Бджолиний будиночок Minecraft Майнкрафт 254 дет (1029)
У комплект набору входять бджолиний будиночок, фігурки ведмедя, зомбі-дитини, трьох бджіл, розлюченої бджоли та інші аксесуари.
Кількість деталей: 254 деталей
Розмір коробки: 26*19*6 см
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 8 років |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Minecraft |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 19 мм |
| Довжина упаковки | 26 мм |
| Ширина упакування | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість деталей | 254 шт. |
| Серія | Minecraft |
| Тип іграшки | Конструктор |
- Ціна: 487 ₴

