Кухня дитяча для ляльок «Modern kitchen» QF26212PW

382 ₴
- Немає в наявності
- Код: QF262123-4PW
+380 (68) 580-42-44
Миколаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оригінальна кухня для сучасної просунутої хазяєчки.
Кухня розділена на секції, які можна міняти місцями як завгодно!
Всі шафки, холодильник, плита відкриваються.
Духовка світиться, тостер клацає, посуд також в комплекті.
Батарейки йдуть в комплекті. Якісні матеріали, безпечні для дитячого здоров'я.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 26 мм |
| Тип | Іграшкові меблі |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина | 9 мм |
- Ціна: 382 ₴



