Розвиваюча іграшка Країна іграшок Мозаїка 41 деталь, 6 картинок (KI-7061)

226 ₴
- Немає в наявності
- Код: -7061
+380 (68) 580-42-44
Миколаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Новий образ популярних розвиваючих головоломок для дітей.
Розвиваюча дитяча Мозаїка KI-7061, це універсальний, корисний подарунок, який ідеально підійде як для дівчаток, так і хлопчиків.
Використовуючи цей чудовий набір з мозаїкою, познайомте малюка з новими для нього назвами кольорів і відтінків, фігур, тварин і предметів. Складаючи з окремих елементів картинки, комбінуючи детальки за кольором, малюк буде в приємній для нього ігровій формі тренувати дрібну моторику.
Дитячий комплект розроблено з зносостійкого, нетоксичного пластику, з використанням спеціальних, нетоксичних барвників, які не мають неприємних запахів. Подібні ігри рекомендовані для розвитку уяви, асоціативного і логічного мислення, візуального сприйняття. Дитячий набір включає в себе 6 картинок, 41 деталь, укомплектовані в красиву подарункову коробку.
Кольорові елементи мозаїки необхідно підібрати таким чином, щоб доповнити і завершити зображення на платформі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Країна іграшок |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип мозаїки | Мозаїка з великими фішками |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 260 мм |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість фішок | 41 |
- Ціна: 226 ₴



